Romanow Web Studio

Romanow Web
Studio

Digital агентство Web розробки. Наша основа кваліфікація – розробка сайтів на чистому коді! Landing Page, інтернет-магазинів та складних проектів. Також ми надаємо комплекс послуг з дизайну, маркетингу та технічної підтримки сайтів.

Про нас

Команда Романов Веб Студія

Romanow Web Studio – це згуртована й дружня команда професіоналів із глибокими знаннями та індивідуальним підходом до створення кожного проєкту. Ми намагаємося створити дещо більше, ніж просто сайт, кожен раз реалізуючи свій творчий потенціал, досвід та дієві передові технології для народження унікальних проєктів.

Наша задача – розвивати бізнес клієнтів та робити його успішним. Ми намагаємося створити все можливе, щоб клієнт отримав прибуток із кожної витраченої гривні, кожного вкладеного цента в інтернет-рекламу.

Наша команда

 • Сергій

  Сергій

  Засновник
 • Яна

  Яна

  Графічний дизайнер
 • Артем

  Артем

  Front-end developer
 • Віталій

  Віталій

  Back-end developer
 • Владислав

  Владислав

  Маркетолог
 • Вакансія

  Вакансія

  SEO-спеціаліст
 • Валерій

  Валерій

  UI/UX-дизайнер
 • Марина

  Марина

  Копірайтер

Наша команда

Ми готові зробити сайт ще більш простим, зручним і логічним

Наша місія

Заряджаємо сайти дизайном, який викликає захват і довіру

Наші цінності

Команда. Клієнт. Інновації. Відповідальність.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄМОСЬ ВІД КОНКУРЕНТІВ?

Команда Romanow Web Studio з 2017 року займається розробкою інтернет-проєктів будь-якої складності – від створення сайту-візитки до розробки інтернет-порталу. Кожен раз дотримуючись високих стандартів якості, ми пропонуємо лише дієві й ефективні рішення, унікальний фірмовий дизайн. Проте не лише це нас відрізняє від конкурентів.

 1. Винятковість рішень, індивідуальний підхід у всьому. Не має значення, ми створюємо дизайн лого чи Landing page, розробляємо рекламну кампанію чи сторінку в соціальній мережі – неординарність, творчий підхід гарантовані.
 2. Кросбраузерність, адаптивна верстка сайтів. Можете бути впевненими, що ваш ресурс буде адекватно зображатися як на екрані смартфону, так і ноутбуку, ПК у різних браузерах, для різних розмірів екрану.
 3. Чистий код. Пишемо сайти лише на чистому коді, без використання конструкторів і шаблонів, що дає їм безперечну перевагу над конкурентами.
 4. Працюємо офіційно! Не зникаємо після виконання замовлення, не тікаємо, а несемо повну відповідальність, відстежуємо долю своїх проектів, незалежно від того, створені вони для українського чи іноземного ринку.
 5. Надаємо технічну підтримку сайтів та професійний супровід наших проєктів!

Ми готові до співпраці! А ви?

Вакансії

Залишити заявку Viber WhatsApp Telegram Messenger