Створення сайтів на чистому коді. Розробка дизайну Київська область. Реклама сайту. Romanow Web Studio
Розробка логотипу
Розробка логотипу це без перебільшення складний творчий процес, який вимагає професійних навичок та знань, талану та креативу.
  • 1-3 концепції
  • Унікальність
  • Впізнаваність
  • Актуальність

Розробка логотипу в Києві та області - Romanow Web Studio

Розробка логотипу Київ та область

Розробка логотипу у Вишневому, Києві чи Львові – це без перебільшення складний творчий процес, який вимагає професійних навичок та знань, талану та креативу. Створити logo важко, адже для цього потрібно врахувати не лише всі візуальні образи компанії, вектор її розвитку, сильні та слабкі сторони, а ще й тенденції ринку, виявити потреби та бажання клієнтів, образ цільової аудиторії.

Створення логотипу у Києві та області – перший крок у формуванні фірмового стилю, що є специфікацією команди Romanow Web Studio. Наші фахівці знають, як зробити ваш логотип оригінальним та привабливим, простим для сприйняття й визначним. Адже лише якісно й фахово виконана робота гарантує виконання найважливіших завдань logo:

Створюючи логотип (Борщагівка, Київ, Вишневе) для вашої компанії, ми користуємось набутими знаннями й досвідом, проте щоразу креативимо, створюючи щось нове, сучасне, актуальне. Нам відомі помилки, які варто уникати, а також прийоми, що роблять лого більш помітним. Разом ми обов’язково створимо шедевр. Бажаєте спробувати?

Вам потрібен якісний логотип ? Звертайтесь ↓

FAQ

Що таке логотип?
Логотип – це фірмовий знак, з яким клієнти асоціюють бренд. Логотип не повинен описувати сферу діяльності: Apple не продає яблука, а Starbucks — русалок, проте ці бренди відомі кожному.

Логотип не може бути впізнаваним сам по собі — чим частіше люди бачать логотип на різних носіях, тим швидше запамятовують. Тому мати хороший лого мало, важливо ще й грамотно його використовувати. Крім того, логотип має добре читатись, не втрачаючи деталі, — і на невеликій візитівці, і на рекламному банері.

Які бувають види лого?
Є три основних види логотипів:

знаковий — є фірмовим символом, особливим знаком, емблемою

шрифтовий — це лише текст без символів, без зображень та форм

комбінований — складається з тексту та графічного знаку.

Навіщо потрібен логотип?
Логотип завжди працює на імідж компанії. Він встановлює візуальний контакт із споживачем. Допоможе візуалізувати певні особливості, риси та переваги бренду. В ідеалі він реалізується разом із фірмовим стилем.

0%

Обговорити проєкт

Приклади робіт

Залишити заявку Viber WhatsApp Telegram Messenger