Створення сайтів на чистому коді. Розробка дизайну Київська область. Реклама сайту. Romanow Web Studio
Таргетована реклама
Професійне налаштування реклами Фейсбук (Facebook) – це запорука її ефективності.
  • висока конверсія;
  • працює навіть без сайту;
  • гнучкі налаштування;
  • можливість точно вибирати аудиторію.

Таргетована реклама Київ та область - Romanow Web Studio

Таргетована реклама в Києві та області

Соцмережі давно вже перестали бути просто розвагою. Сьогодні це потужний інструмент ведення бізнесу, який використовують навіть великі компаніями. Таргетована реклама в Києві та області – це відмінний спосіб заявити про свої товари та послуги у Facebook, Instagram та інших популярних соцмережах.

Чому замовляють таргет-рекламу

У таргетованої реклами є безліч переваг перед іншими способами просування бізнесу:

Але все це актуально лише в тому випадку, якщо реклама правильно налаштована та здійснюється її повноцінна підтримка. Ведення Фейсбук реклами Борщагівка бере на себе компанія Romanow Web Studio. Реклама в соціальних мережах – це наша спеціальність та свою роботу ми знаємо чудово.

Якісно та доступно

Професійне налаштування реклами Фейсбук (Facebook) у Вишневому – це запорука її ефективності. Наша веб-студія виконає кваліфіковане налаштування всіх параметрів і зробить так, щоб кожна вкладена рекламна копійка працювала з повною віддачею.

Romanow Web Studio практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта та пропонує гнучкі ціни. З нами таргетована реклама під ключ у Білогородці – це зовсім недорого.

FAQ

Що таке таргетована реклама?
Таргетована реклама, це реклама в соціальних мережах, таких як: Facebook та Instagram. Таку рекламу ми налаштовуємо по основним критеріям: інтереси, професії, сфери діяльності, локацію, стать, вік...
Також для такої реклами потрібні креативи, які наші дизайнери розробляють індивідуально під потреби з необхідним посилом.

Для кого підійде таргетована реклама?
Легше описати для кого вона не підійде, тому що обмежень для рекламодавців не так багато.
Основні напрямки які не підходять для таргетингу:
- гебмлинг (казино)
- бетинг (ставки)
- крипто (біржі і обмінники)
- алкоголь
- тютюн
- товари 18+
- підробки відомих брендів
- медичні препарати

Скільки це коштує, і який рекламний бюджет?
Все залежить від обсягу роботи, ми можемо зробити розрахунок вартості конкретно для вас після заповнення брифу або хочаб розмови по телефону.
Бюджет для просування, також може бути різним, в залежності від побажань клієнта, але зазвичай складає від 4000грн. Цей бюджет ми беремо на перший місяць роботи, щоб клієнт міг оцінити результативність, і вирішити - варто маштабуватися, чи ні.

0%

Обговорити проєкт

Залишити заявку Viber WhatsApp Telegram Messenger