Створення сайтів на чистому коді. Розробка дизайну Київська область. Реклама сайту. Romanow Web Studio
PPC Контекстна реклама
Контекстна реклама в Google дозволяє розміщувати в інтернеті оголошення для вибраної цільової аудиторії
  • ЯКІСНЕ НАЛАШТУВАННЯ
  • ЕФЕКТИВНЕ ВЕДЕННЯ
  • ЕКОНОМІЯ РЕКЛАМНОГО БЮДЖЕТУ
  • АНАЛІТИКА

PPC Контекстна реклама в Києві та області - Romanow Web Studio

Налаштування контекстної реклами в Google Вишневе Київ та область

Контекстна реклама в Google дозволяє розміщувати в інтернеті оголошення для вибраної цільової аудиторії. Рекламу бачать лише ті, хто дійсно цікавиться послугою або продуктом. Натиснувши на посилання, користувач переходить на сайт, де дізнається подробиціпро пропозицію та робить замовлення. Замовити Google реклама Київ та область ви можете у нас.

Професійна робота з рекламою

Наша компанія багато років працює у сфері створення та просування сайтів у мережі. Для налаштування реклами вам потрібно визначитися лише з чотирма речами:

Якісно налаштована реклама сайту в Google – це ефективний інструмент ведення бізнесу. Це спосіб просування послуг та товарів з високою окупністю. При налаштуванні реклами можна вибрати не тільки час показу і регіон, але й стать, вік аудиторії, її інтереси та інші важливі ознаки.

Замовляючи налаштування контекстної реклами Борщагівка, ви отримуєте чудову можливість розповісти про свій бізнес тисячам людей, зацікавлених у послугах та товарах.

FAQ

Що таке Контекстна реклама?
Контекстна реклама в Google дозволяє розміщувати в інтернеті оголошення для вибраної цільової аудиторії. Якісно налаштована реклама сайту в Google – це ефективний інструмент ведення бізнесу. Це спосіб просування послуг та товарів з високою окупністю.

Скільки коштує Контекстна реклама?
Для ефективної реклами потрібно закладати бюджет від 12 000грн. / місяць. Тоді реклама буде працювати, якщо правильно провести налаштування.

Як швидко можна розпочати рекламу?
Для повної готовності потрібно 3 робочі дні. Але період тестування та корегування реклами може затягнутися на декілька тижднів.

0%

Обговорити проєкт

Залишити заявку Viber WhatsApp Telegram Messenger