Створення сайтів на чистому коді. Розробка дизайну Київська область. Реклама сайту. Romanow Web Studio
Копірайтинг
Завдання копірайтера полягає у пошуку ідеального балансу в тексті, який враховуватиме вимоги пошукових систем та цільової аудиторії.
  • Унікальний текст
  • СЕО ключі в тексті
  • Досвід в різних напрямках
  • Без води

Написання СЕО тексту - Копірайтинг - Romanow Web Studio

Замовити СЕО копірайтинг Київ та область

Копірайтінг – обов’язкова складова внутрішньої оптимізації ресурсів. З технічного боку, копірайтинг – це написання СЕО статті на Борщагівці, в Києві чи Україні з використанням у ній кваліфікаційно відібраних ключових фраз, за якими й відбувається розкрутка сайту у пошукових системах.

Завдання копірайтера полягає у пошуку ідеального балансу в тексті, який враховуватиме вимоги пошукових систем та цільової аудиторії. Тобто не досить просто написати SEO текст для сайту в Білогородці, Вишневому чи Житомирі, який буде відповідати установленим алгоритмам пошуковиків, потрібно щоб він ще привертав увагу потенційних клієнтів, покупців, був інформативним і корисним для них, живим і читабельним.

Кваліфікований текст, який відповідає всім вимогам пошукових систем і при цьому продає, здатний написати лише досвідчений копірайтер. Замовити унікальний текст у Київській області від Romanow Web Studio гарантуватиме вам:

До того ж послуги копірайтера від Romanow Web Studio – це доступно!

FAQ

Що таке копірайтинг?
Копірайтинг – процес написання унікальних текстів рекламного характеру. Це можуть бути тематичні статті чи тексти для товарних позицій, пости для соціальних мереж чи блогів, рекламні оголошення, які переконують цільову аудиторію здійснити певну дію. Копірайтинг – це саме написання чогось нового, а ні в якому разі не копіювання, як помилково вважають.

Кому й навіщо потрібен копірайтинг?
Копірайтинг потрібен скрізь, де є необхідність у гарних, рекламних текстах. Він дозволяє за відносно невеликі гроші збільшити кількість відвідувачів на сайті, а значить і цільову аудиторію, покупців. Якісні тексти покращують імідж компанії, адже презентують товари у вигідному світлі, інформують про переваги виробника, акції, виконують інші маркетингові цілі.

Які переваги унікального тексту?
Грамотний унікальний текст – підіймає рейтинг компанії в очах клієнтів і є однією з умов виведення онлайн-ресурсу на перші позиції у видачі Google. Звісно це не єдина умова, проте без унікального, цікавого й корисного контенту для користувачів в ТОП не пробитися. За копійовані, «чужі» тексти сайти потрапляють під фільтр пошуковиків, блокуються й виключаються з видачі.

0%

Обговорити проєкт

Залишити заявку Viber WhatsApp Telegram Messenger