Створення сайтів на чистому коді. Розробка дизайну Київська область. Реклама сайту. Romanow Web Studio
Перенесення сайту
Професійний перенос сайту з тільди на вордпрес – це абсолютно безпечна процедура. Вся інформація, структура сайту та його основні функції повністю зберігаються.
  • Швидкість перенесення
  • Якість перенесення
  • Гарантія після перенесення
  • Технічна підтримка

Перенесення сайту з Tilda на Wordpress - Romanow Web Studio

Перенесення сайту з Tilda на Wordpress

У наші дні багато сайтів створюються за допомогою онлайн-конструкторів. Але настає час і ресурсу стає тісно в рамках, заданих сервісом. У такому випадку необхідно перенесення сайту з конструктора на незалежну платформу. Це значно підвищує його функціональність та за умови правильного просування значно зміцнює позиції в пошукових системах.

Чому варто перенести сайт із Tilda на WP

Російський конструктор сайтів Tilda колись вважався передовим та вигідним рішенням. Але все це залишилося у минулому. Все більше підприємців та блогерів замовляють перенос сайту з Тільді на Wordpress. Роблять це з кількох причин:

Професійний перенос сайту з тільди на вордпрес – це абсолютно безпечна процедура. Вся інформація, структура сайту та його основні функції повністю зберігаються.

Скільки коштує перенесення сайту

Компанія Romanow Web Studio пропонує експортувати сайт із тільди на Wordpress швидко та недорого. Ця послуга доступна кожному та її вартість залежить від обсягу роботи. Наші фахівці вже перемістили десятки сайтів різного типу та призначення і вони вже працюють на незалежній та популярній у всьому світі безкоштовній платформі Wordpress.

FAQ

Чому WordPress ?
CMS WordPress - це найпопулярніша міжнародна платформа, безкоштовна на якій побудовано близько 70% сайтів у всьому світі. Насамперед Вордпрес це не констуктор, це інструмент завдяки якому ви зможете самойстійно керувати своїм сайтом

Тільки не конструктор!
Ми не будемо переконувати, ми лише радимо НІКОЛИ не створюйте сайти на констукторах. Да - дешево, да - швидко, да - зручно... Але з часом ви зрозумієте, що краще вчитися на чужих помилках. Радимо створювати сайти лише на чистому коді!

Сайт на чистого коді ?
Сайти на чистому коді насамперед це якість та в майбутньому швидкість роботи сайту, ось на нашому прикладі - спочатку ми розробили структуру на чистому коді, потім встановили ВордПресс і налаштували всі звязки.

0%

Обговорити проєкт

Залишити заявку Viber WhatsApp Telegram Messenger