перейти з Prom на Wordpress

Чому варто перейти з Prom на WordPress

Prom – це не найкращий варіант для просування своїх товарів у мережі.
2 хв на прочитання
4
267

Довгий час платформа Prom була найпопулярнішою у представників малого бізнесу. Кожен міг створити на її основі інтернет-магазин чи сайт, що пропонує послуги. Але зараз стає зрозумілим, що Prom – це не найкращий варіант для просування своїх товарів у мережі. Більшість підприємців переходять на власні ресурси, створені з урахуванням WordPress. Перенос сайту з Прома на Вордпрес спеціалістом виконується швидко та якісно.

Що таке CMS WordPress?

Система управління контентом Вордпрес – це продукт із відкритим вихідним кодом, що надає користувачам найширші можливості. Спочатку ця CMS розроблялась виключно як блогова платформа. Але виявилося, що простий та ефективний принцип системи ідеально підходить також для інших цілей, зокрема електронної комерції.

Так, на Вордпрес складно створити масштабний інтернет-магазин із десятками тисяч найменувань. Але сайт, каталог якого включає 500-1000 продуктів, буде працювати на цій CMS бездоганно. До послуг розробників WordPress пропонує безліч тем, плагінів та розширень, серед яких більшість поширюються абсолютно безкоштовно! Але головне – з Вордпресом працює плагін eCommerce – найпопулярніший інструмент мережевої комерції у світі. Експорт сайту з Prom на WordPress дозволяє уникнути тривалого та стомлюючого перенесення карток товарів на новий ресурс.

Чому переходять із Prom на WordPress?

Серед причин, які називають підприємці, які зробили перенос з сайту з Prom на Вордпрес, на першому місці такі:

  • Сайт на WordPress – це власний ресурс і нічого не потрібно платити, крім символічної суми за хостинг;
  • Зникає необхідність виплачувати Prom відсоток від продажу. Це вигідно як продавцю, так і покупцю, адже комісія закладається у ціну товару;
  • З’являється широкі можливості для розвитку ресурсу, зміни його дизайну та функціоналу. Можливості WordPress тут справді величезні.

Звертайтесь до нашої компанії, і ми здійснимо перенос сайту з Prom на WordPress швидко та якісно!

Поділитись у мережі
Опубліковано 4 коментарі

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*

Відправляючи форму, ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних

Залишити заявку Viber WhatsApp Telegram Messenger