Розробка інтернет-магазинів на Shopify

Розробка інтернет-магазинів на Shopify

Чим Shopify кращий за інші?
6 хв на прочитання
1
56

Shopify – проста й зручна платформа для електронної комерції, що об’єднала всі необхідні інструменти в одному місці: інтернет-магазин, аналітику, складський облік, CRM та багатоканальний маркетинг. На сьогодні це найпопулярніша система керування сайтом у світі, на базі цієї платформи успішно функціонує понад два мільйони магазинів.

Головна особливість та вагома перевага Shopify – це просте використання платформи та її інструментів, можливість створити власний сайт навіть без досвіду програмування. І хоч система проста, вона ще й дуже функціональна: дозволяє керувати магазином, проводити налаштування каталогу, визначати ціну товарів, редагувати контент, впроваджувати платіжні шлюзи, користуватися сучасними віджетами, використовувати систему дропшипінгу, т.п. По суті, створити інтернет магазин на Shopify в Києві, Вишневому чи Крюківщині може кожен, а керувати й продавати з його допомогою під силу навіть бабусі, яка в’яже класні шкарпетки.

На вибір пропонується близько десяти тарифних планів, що дозволяють обрати оптимальний варіант під особливості вашого бізнесу, бюджет на рекламу, кількість товарів та бажані опції, функції. Тому розробка сайтів на Shopify в Києві чи Київській області актуальна як для невеликого стартапу, де великою приємністю стане мінімальна місячна оплата в 29 доларів, так і для солідного інтернет-магазину з асортиментом у 1000 позицій.

Концепція Shopify

Навіть малий і середній бізнес використовує сьогодні різні торгові майданчики, декілька каналів продаж. Тим паче це стосується солідних гравців. Такий одночасний продаж та реклама товарів, послуг через різні маркетплейси, власний сайт і соціальні мережі вимагає від підприємця більше уваги – постійного відстеження на всіх каналах актуальності інформації й ціни, більше взаємодії з клієнтами, керування відвантаженнями й фінансовими операціями тощо. На це витрачається багато часу й зусиль.

Платформа Shopify пропонує нове, зручне рішення такої проблеми. Вона об’єднує популярні канали продаж в одному місці, створює базу, де розробляються й працюють різні сучасні бізнес-інструменти. До того ж якщо вам чогось не вистачає, ви маєте можливість інтегрувати потрібний вам інструмент для просування в торгову платформу. Тобто це така багаторівнева платформа-сервіс, де, в залежності від ваших потреб, фінансових можливостей та особливостей бізнесу, ви можете користуватися лише одним сервісом або багатьма, поетапно додаючи потрібне.

Кому варто створити інтернет-магазин на Shopify?

Спочатку Shopify було створено для малого, середнього бізнесу, який бажає вийти на ринок інтернет-продажів або ж хоче зміцнити існуючу позицію, підвищити рівень продаж, загальну прибутковість. Проте останнім часом платформа додала багато можливостей, щоб зацікавити також масштабний онлайн-бізнес, сегмент B2B. Тобто сьогодні у клієнтів є всі можливості для росту й розвитку разом із системою Шопіфай – вони можуть починати з найпростіших тарифів та можливостей, поступово підписуючись на кращі, просунуті функції, послуги.

Тобто розробка інтернет-магазин на Shopify в Вишневому, Броварах чи інших містах України буде актуальною для всіх, хто бажає:

 • максимально швидко запустити сайт й легко ним керувати;
 • мати доступ до українського і світового ринку E-Commerce;
 • мати стильний каталог товарів з сучасними можливостями оформлення;
 • об’єднати кілька каналів продаж в одному місці, тобто керувати продажами через маркетплейси, контекстну рекламу, соціальні мережі тощо.

Чим Shopify кращий за інші платформи E-Commerce?

 1. Швидкість та доступність. Можливість створити магазин під різні завдання й потреби за відносно короткий час, доступну вартість. Підходить як початківцям, так і здатна надати безліч можливостей великим компаніям.
 2. Просте керування за допомогою інтуїтивно зрозумілої адміністративної панелі. Тобто підприємцю під силу самостійно створити ресурс і керувати продажами, йому доступна реклама сайту Shopify в Софіївській Борщагівці, Вишневому чи в Києві.
 3. Відсутність потреби реєстрації хостингу. Ваш ресурс буде працювати на хмарному хостингу, не залежатиме від провайдера, його серверів.
 4. Великий асортимент шаблонів. В наявності понад 70 платних та безплатних шаблонів з якісним, актуальним дизайном, адаптацією під роботу на мобільних пристроях, оптимізацією для просування, наявним вбудованим редактором.
 5. Безліч плагінів та додатків, що розширюють функціонал інтернет-магазину, можливості бізнесу. Додаткові опції дозволяють керувати інвентаризацією, рекламою в соціальних мережах, під’єднати онлайн-чат, інші функції.
 6. Зручна платіжна система Shopify Payments (не знімається комісія за трансакції) та є можливість під’єднати інші платіжні системи, наприклад, PayPal, Stripe (комісія стягується).
 7. Масштабованість бізнесу. Є можливість використовувати мінімальний тарифний план та збільшувати його за потреби, додавати безліч плагінів, функцій за додаткову плату. При цьому все працює безвідмовно.
 8. Універсальність – не має проблеми з пошуком розробника чи професіонала, який допоможе зі складним завданням, допрацює систему чи надасть підтримку. З Shopify працюють майже всі.
 9. Безкоштовний тестовий період – два тижні. Протягом цього часу підприємець має можливість проводити налаштування системи. Після закінчення варто обрати тарифний план та оплатити його.

Цікавить розробка сайту чи веб дизайн на Shopify? Бажаєте створювати прибуткові рекламні кампанії в Києві, області чи по Україні та за її межами? Звертайтеся за професійною допомогою, налаштуваннями до нашої компанії. Фахово, ефективно, доступно!

Поділитись у мережі
Опублікований 1 коментар

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*

Відправляючи форму, ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних

Залишити заявку Viber WhatsApp Telegram Messenger