Як вибрати хостинг, який працює? Поради експертів
Якщо простими словами, то хостинг – це оренда потужностей та місця на серверах для розміщення та зберігання на них сайту, тобто інформації з його сторінок (текстового, відео- та аудіоконтенту). Сервера мають постійний доступ до Інтернету, вони розміщуються у спеціальних сховищах, які належать хостинг-провайдерам або окремим обслуговуючим організаціям.
Додатково новачкам у цій сфері варто розібратися із поняттям домену. Домен – це ім’я сайту, яке відображається у верхньому рядку браузера. Якщо планується розвиток бізнесу з прив’язкою до певної країни, наші експерти рекомендують обирати адресу за регіоном. Цікавить створення проєкту з перспективою виходу на закордонний ринок? Є сенс використовувати міжнародні чи тематичні домени, що полегшують пошук ресурсу в мережі.
Експерти рекомендують купувати домен разом із хостингом, адже це економить час. Не потрібно буде оформлювати покупку домену у реєстратора, а потім проходити процедуру прив’язки його до хостингу. Проте якщо вони купувались окремо – це не є проблемою.
Секрети вибору хостингу
При виборі компанії, що пропонує хостинги, важливо розібратися з її історією, репутацією, особливостями діяльності. Головним показником надійного партнера є офіційний сайт, що стабільно працює, на якому вказано повний обсяг потрібної інформації, включаючи актуальні контактні дані. Важлива наявність служби підтримки, що працює в цілодобовому режимі, допомагає в оперативному розв’язанні технічних проблем.
Плюс: солідні компанії пропонують безкоштовно протестувати роботу хостингу. Мінімальний термін – тиждень, в ідеалі – 30 днів. За цей період можна розібратися, як функціонує сайт після розміщення, його безперебійність роботи, також можна оцінити роботу служби підтримки в реальному форматі.
Щоб правильно підібрати хостинг, важливо перевірити технічні параметри ресурсу. В першу чергу, мова йде про запланований трафік. Для мінімального навантаження підійде віртуальний варіант. Хмарний хостинг – рішення для інтернет-магазинів та інших сайтів із великою відвідуваністю. Додатково потрібно оцінити особливості CRM-системи, обсяг контенту та тип використовуваної платформи.
При виборі оптимального тарифу експерти радять правильно оцінити перспективу розвитку. Альтернативний варіант: заздалегідь познайомитися з можливістю переходу на більш сучасний тариф, що допоможе скоротити початкові витрати.
Чому не варто працювати з дешевими хостингами?
Низька вартість хостингу відбивається на роботі сайту, якості технічної підтримки та обсягу функцій. Можливі проблеми з надійністю роботи та безпекою даних, що робить ресурс відкритим для атак хакерів.
Крім того, дешеві хостинги висувають низку обмежень до сайтів, що виключають можливість вільного оновлення інформації та впровадження інструментів SEO-просування.
Якісний хостинг за доступною ціною
Цікавить робоча пропозиція з адекватною ціною? Romanow Web Studio співпрацює лише з перевіреними компаніями, які надають клієнтам якісні послуги за доступною вартістю. Результатом цього є хостинг, у стабільності та надійності якого ми встигли переконатися з 2018 року.
Рекомендуємо послуги нашого партнера HostPro – хостинг-провайдера своїм клієнтам. Завдяки універсальності пропозицій провайдера, є можливість підібрати оптимальний кейс для підприємців-початківців й представників великого бізнесу, а в разі розширення змінити тариф на більш продвинутий. Ми цінуємо довіру клієнтів, тому рекомендуємо лише компанії, з якими співпрацюємо самі.
Що ви думаєте на рахунок хостингу ? Залишайте коментарі ↓